KONSULTACJE Z MIESZKAŃCAMI

Celem projektu jest stworzenie przestrzeni przyjaznej, odpowiadającej na potrzeby każdej zainteresowanej grupy osób: – czy to zamieszkujących, pracujących czy odwiedzających ul. Tkacką – niezależnie od wieku, płci, sprawności i środka lokomocji. Aby tak się stało potrzebny jest Wasz współudział. Wasze doświadczenia, potrzeby i pomysły na ul. Tkacką są bardzo ważne, dlatego zapraszamy do ich zgłaszania.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ KONSULTACYJNYCH:

  • 08  listopada 2017r.
    Otwarte spotkanie konsultacyjne

Zapraszamy w środę 08.11.17r.,  w godz. 17:00 – 19:00.
Spotkanie odbędzie się w siedzibie stowarzyszenia Rowerowy Szczecin: ul. Koński Kierat 14/15 (Kooperatywa Łaźnia, I. piętro)

  • 06 listopada 2017r.
    Przymierz drzewo do Tkackiej- wielkie, miejskie konsultacje uliczne

W poniedziałek, 06.11.17r. w godz. 15:00 – 17:00 zapraszamy do mobilnego punktu konsultacyjnego, który rozstawimy u wylotu ul. Tkackiej, na skrzyżowaniu z pl. Żołnierza. Odwiedzających będziemy częstować gorącą herbatą!

W naszym punkcie każdy będzie mógł zgłosić pomysły/opinie/potrzeby dot. zmian na ul. Tkackiej, wyrazić swoje zdanie, podzielić się doświadczeniem.

Specjalną atrakcją, jaką szykujemy na ten dzień, będzie naturalnych rozmiarów drzewo*, które każdy chętny będzie mógł „przymierzyć” do ul. Tkackiej i sprawdzić czy wprowadzenie zieleni na ulicę jest dobrym pomysłem. Postaramy się też o „namiastkę” mebli miejskich, aby każdy mógł sobie wyobrazić miejsca odpoczynku na Tkackiej.

  • 11 października 2017r.
    Pierwsze spotkanie konsultacyjne
  • 11.10.17r.  odbyły się pierwsze konsultacje.  Uczestniczyli w nich mieszkańcy, przedsiębiorcy, przedstawiciele Rady Osiedla, Rady Miasta oraz  aktywiści miejscy.

* W  akcji, nie ucierpi żadne drzewo, dlatego nie wykorzystamy żywej rośliny. Za to nasze drzewo, na pewno, będzie spektakularne.  A jak będzie wyglądać – to niespodzianka!